Dlaczego warto kupować taśmy z nadrukiem u producenta?

Każdy przedsiębiorca, którego biznes opiera się na sprzedaży fizycznych produktów, potrzebuje taśm pakowych. W szczególności dotyczy to firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. W kilku naszych poradnikach wyjaśnialiśmy już, jak istotną funkcję wizerunkową, czy szerzej marketingową pełnią taśmy z nadrukiem. To nie tylko skuteczny sposób na zabezpieczenie przesyłki na czas transportu i uchronienie jej zawartości przed nieuprawnionym dostępem, ale także efektowny nośnik elementów identyfikacji wizualnej marki. Taśmy pakowe można dziś kupić w wielu punktach, jednak najlepszym pomysłem będzie zamówienie taśm z nadrukiem bezpośrednio u producenta – na przykład w tasma-z-nadrukiem24.pl. Jakie argumenty za tym przemawiają? Tego dowiesz się już z naszego poradnika.

Najlepsza cena

Zamówienie taśm z nadrukiem u producenta eliminuje element pośrednictwa, co w naturalny sposób przekłada się na znacznie lepszą cenę dla kupującego. Wielu przedsiębiorców wychodzi z założenia, że skoro zamierzają złożyć stosunkowo niewielkie zamówienie, na przykład na 100 taśm, to nie uzyskają korzystnej ceny, a na pewno nie takiej, na jaką mogą liczyć odbiorcy hurtowi.

Jest w tym sporo racji, ale wszystko też zależy od polityki producenta taśm z nadrukiem. Jeśli celuje on w bezpośrednią obsługę klientów, jego linia produkcyjna jest przystosowana do produkcji stosunkowo niedużych nakładów taśm, to wielkość zamówienia wcale nie musi być czynnikiem determinującym cenę. Zawsze więc warto pierwsze zapytanie skierować właśnie do samego producenta – oczywiście zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami tasma-z-nadrukiem24.pl.

Produkcja na zamówienie

Dużą korzyścią dla przedsiębiorcy decydującego się zamówić taśmy z nadrukiem bezpośrednio u producenta jest to, że zyskuje dzięki temu możliwość zakupu w 100% unikalnych taśm. Może m.in. zażyczyć sobie dostarczenia mu produktów wykonanych w preferowanej technologii.

Przypomnijmy, że taśmy z nadrukiem różnią się w zależności od użytego nośnika. Może to być:

Dodatkowo zamawiając taśmy z nadrukiem u producenta możemy zdecydować się na konkretny rodzaj kleju oraz skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania dla swojej firmy w zależności od jej potrzeb, specyfiki wykorzystania taśm etc. Pośrednik, na przykład sklep internetowy, tego nie zapewni.

Darmowa dostawa

Wielu producentów taśm pakowych z nadrukiem, w tym oczywiście tasma-z-nadrukiem24.pl, oferuje swoim klientom bezpłatną dostawę zamówionych produktów. W naszej firmie limit darmowej dostawy wynosi tylko 108 sztuk. Jest to bardzo dobra informacja dla tych przedsiębiorców, którzy nie potrzebują dużej liczby taśm, bo na przykład prowadzą niewielkie biznesy lub sprzedaż wysyłkowa jest dla nich tylko dodatkiem.

Dzięki opcji darmowej dostawy nie musisz od razu składać dużego zamówienia na kilkaset sztuk taśm. Możesz natomiast domawiać je na bieżąco, w zależności od aktualnego zapotrzebowania i nie narażać się na dodatkowe koszty w związku z wysyłką.

Możliwość zamówienia niewielkiego nakładu taśm

Prześledziłeś oferty różnych sklepów i jesteś zdziwiony, że minimalne zamówienie wynosi na przykład 500 sztuk taśm pakowych? Zamawiając je bezpośrednio w tasma-z-nadrukiem24.pl nie musisz głęboko sięgać do kieszeni i zastanawiać się, gdzie przechowasz tak dużą liczbę akcesoriów do pakowania.

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów taśm z nadrukiem, który realizuje indywidualne zamówienia już od 72 sztuk. Dzięki temu nie narażasz się na wysokie jednorazowe wydatki i możesz uzupełniać zapasy taśm dopiero wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebujesz.

To warto wiedzieć

W tasma-z-nadrukiem24.pl gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówienia. Twoje taśmy będą gotowe w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu zaakceptowania projektu graficznego.

Producent taśm z nadrukiem gwarantuje najwyższą jakość

Jako producent taśm z nadrukiem firmujemy je własną marką, dlatego nie możemy sobie pozwolić na lekceważenie jakości. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze – wiemy, że jest to trochę wyświechtany slogan, ale tak właśnie rozumiemy naszą pracę.

Zamawiając taśmy pakowe z nadrukiem w naszej firmie masz pewność, że otrzymasz produkt bardzo wysokiej jakości, w 100% odpowiadający specyfikacji, gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. Świetne opinie o naszych taśmach nie są dziełem przypadku i wynikają właśnie z bezkompromisowego podejścia do jakości.

Pamiętaj również, że decydując się na zamówienie taśm z nadrukiem bezpośrednio w naszej firmie, projekt graficzny zawsze dostajesz GRATIS.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.