Jak znaleźć dobrego producenta taśm ostrzegawczych?

Taśmy ostrzegawcze mają szerokie zastosowanie w dziedzinie zabezpieczania imprez, ale też wydzielania stref w zakładach pracy czy chronienia dostępu do np. realizowanych inwestycji budowlanych. Jeśli właśnie rozglądasz się za producentem taśm ostrzegawczych w Twojej okolicy, ale nie możesz znaleźć żadnej godnej polecenia firmy, to mamy dla Ciebie dobrą informację. Takie taśmy szybko i wygodnie zamówisz online w tasma-z-nadrukiem24.pl. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Sprawdź w naszym poradniku.

Zamawiasz taśmy ostrzegawcze z dostawą pod same drzwi

W dobie Internetu nie ma potrzeby ograniczać się tylko do lokalnych producentów taśm ostrzegawczych. Możesz zamówić potrzebne produkty online i otrzymać je w krótkim czasie – prosto do Twojej firmy. Bez wychodzenia z biura, bez wykonywania wielu telefonów, bez marnowania czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skupić się na prowadzeniu Twojego biznesu, jednocześnie wiedząc, że dostarczymy Ci produkt bardzo wysokiej jakości.

Zamówienie taśm ostrzegawczych w tasma-z-nadrukiem24.pl jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora i podasz podstawowe informacje na temat potrzebnego Ci produktu, w tym:

Podaj też swoje dane kontaktowe, a w odpowiedzi otrzymasz konkretną, bardzo atrakcyjną wycenę.

To warto wiedzieć

Zamawiając taśmy ostrzegawcze w tasma-z-nadrukiem24.pl projekt graficzny zawsze otrzymasz gratis. Nie musisz więc inwestować w usługę grafika, mając pewność, że dostarczone przez nas taśmy będą prezentować się atrakcyjnie i czytelnie przedstawiać elementy identyfikujące Twoją markę biznesową.

Dodatkowo każdy klient, który złoży zamówienie na minimum 360 sztuk taśm ostrzegawczych (czy dowolnych innych z naszej oferty) otrzyma dostawę gratis.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość

Zamawiając taśmy ostrzegawcze od producenta masz prawo oczekiwać, że otrzymasz produkt dobrej jakości, który z jednej strony będzie gwarantować odpowiednią wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a z drugiej efektownie i czytelnie prezentować Twoją markę. Niestety, różnie z tym bywa.

Jeśli nie lubisz ryzykować i wyrzucać pieniędzy w błoto, to najlepszym rozwiązaniem będzie zamówić taśmy ostrzegawcze w tasma-z-nadrukiem24.pl. Bezkompromisowe podejście do jakości oferowanych produktów pozwoliło nam zbudować silną pozycję na polskim rynku i dostarczać taśmy dla największych, najbardziej wymagających marek w naszym kraju.

W naszej ofercie znajdziesz taśmy ostrzegawcze (nazywane też grodzeniowymi) o długości od 500 metrów i szerokości 100 mm. Nadruk wykonujemy na rolkach folii polipropylenowej w maksymalnie 2 kolorach. Stosujemy technologię, która przekłada się na ponadprzeciętną trwałość nadruku.

Dodatkowo dzięki szerokości taśmy wynoszącej 10 cm nie musisz się martwić o to, że elementy identyfikacji wizualnej Twojej marki nie będą widoczne np. dla uczestników eventu. Taka szerokość eliminuje ryzyko skręcania się taśmy, dzięki czemu logo i inne elementy promujące markę pozostaną czytelne oraz odpowiednio wyeksponowane.

To warto wiedzieć

Taśmy ostrzegawcze nie zawierają kleju, ponieważ nie są przeznaczone do pakowania produktów. Pełnią funkcję ochronną oraz informacyjną.

Jak i gdzie wykorzystasz taśmy ostrzegawcze?

Taśmy ostrzegawcze są stosowane w celu oznakowywania i zabezpieczania miejsc, które tego wymagają. Dobrymi przykładami będą:

Taśmy ostrzegawcze standardowo stosuje się do oznakowywania stref w magazynach czy na halach produkcyjnych. Stanowią one bardzo ważny element procedur zwiększania bezpieczeństwa pracy. Przykładowo: taśma pozwala wygrodzić przestrzeń, w której może przebywać wyłącznie wykwalifikowany pracownik, a nikt niepowołany nie powinien się do niej zbliżać na czas np. załadunku materiałów czy usunięcia awarii.

Taśmy ostrzegawcze pełnią jednak nie tylko funkcję praktyczną. Warto je również traktować w kategorii medium reklamowego. Powierzchnia taśmy idealnie nadaje się do tego, aby umieścić na niej elementy promujące markę przedsiębiorstwa, na przykład jego logotyp.

Prostym przykładem będzie tutaj sytuacja, w której agencja ochrony wydziela taśmą strefy buforowe, czyli takie, do których nie mają dostępu uczestnicy np. koncertu. Logo agencji jest doskonale widoczne, dzięki czemu taśma ma wartość informacyjną, ale jednocześnie promuje markę firmy, co może jej pomóc w pozyskaniu kolejnych zleceń.

Podsumowując: jeśli wciąż szukasz sprawdzonego producenta taśm ostrzegawczych, to nie trać więcej czasu i skorzystaj z naszego kalkulatora, aby poznać naszą ofertę. Na pewno będzie ona dla Ciebie satysfakcjonująca – podobnie, jak jakość dostarczonych taśm ostrzegawczych z nadrukiem. Możesz też skontaktować się z nami i skorzystać z bezpłatnego doradztwa ekspertów tasma-z-nadrukiem24.pl.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.