Renomowany producent taśm z nadrukiem. Sprawdź nas!

Taśmy z nadrukiem to jeden z najprostszych, a przy tym najskuteczniejszych sposobów na to, aby efektownie zaprezentować klientom elementy identyfikacji wizualnej marki – przede wszystkim jej logotyp. Współczesny biznes wymaga bardzo skrupulatnego dbania o wizerunek, bo to pozwala zyskać zaufanie konsumentów, czego efektem zawsze jest zwiększenie sprzedaży. Jako producent taśm z nadrukiem pomogliśmy już setkom firm w zyskaniu bardzo estetycznego i praktycznego nośnika elementów graficznych marki. Z pozoru banalna taśma, na której nadrukujemy np. logotyp firmy, stanie się narzędziem budowania relacji z klientem i profesjonalizacji wizerunku. Poznaj nas lepiej i przekonaj się, dlaczego warto zamówić taśmy pakowe i ostrzegawcze z nadrukiem właśnie u nas.  

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim firmą rodzinną, która mocno angażuje się w realizację każdego zlecenia. Wychodzimy z założenia, że producent taśm z nadrukiem nie może kierować się wyłącznie ściśle ustalonym schematem – wielokrotnie zdarza się, że nasi klienci oczekują od nas maksymalnej kreatywności i niestandardowego, indywidualnego podejścia. My to zawsze zapewniamy.

 

Jako firma rodzinna możemy maksymalnie uprościć cały proces produkcji taśm z nadrukiem, który dzięki temu przebiega szybko i bezproblemowo. Jesteśmy ekspertami od realizacji zleceń „na wczoraj”. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalają nam tworzyć atrakcyjną, elastyczną ofertę, którą dostosowujemy na bieżąco pod kątem potrzeb naszych klientów. 

 

To m.in. te aspekty oraz wysoka jakość nadruku na taśmach pozwala nam aspirować do miana lidera rynku producentów taśm z nadrukiem.

Nasze wartości

Szukając sprawdzonego producenta taśm z nadrukiem masz prawo oczekiwać zarówno świetnej jakości wykonania, jak i terminowości. Obie te kwestie są fundamentem działalności naszej firmy. Zlecając nam produkcję taśm klejących z logo czy taśm ostrzegawczych zawsze otrzymasz od nas

 

To warto o nas wiedzieć

Realizujemy zamówienia już od 72 sztuk. Nie musisz więc mieć zapotrzebowania na ogromną liczbę taśm z nadrukiem, aby skorzystać z naszej oferty.

Co oferujemy?

Podstawą naszej oferty są oczywiście wszelkiego rodzaju taśmy z nadrukiem, które mają bardzo szerokie zastosowanie w biznesie. Wykorzystasz je czy do estetycznego i bezpiecznego zapakowania przesyłki, czy do uatrakcyjnienia stoiska firmowego podczas targów, czy to wydzielania poszczególnych przestrzeni magazynowych i produkcyjnych.

 

Pierwszym produktem, który powinien Cię zainteresować, są taśmy samoprzylepne z nadrukiem, nazywane też taśmami pakowymi. Do ich produkcji używany jednego z dwóch rodzajów kleju:

Bardzo ciekawym i cieszącym się coraz większą popularnością produktem w naszej ofercie są taśmy PVC, czyli tzw. taśmy cicho-odwijalne. To znakomity wybór dla firm, których pracownicy każdego dnia zużywają ogromne ilości taśm i są przez to narażeni na hałas. Taśmy PVC z nadrukiem znacząco poprawiają komfort pracy oraz sprawdzą się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zachowanie względnej ciszy.

 

Jesteśmy również producentem taśm z nadrukiem bez kleju, nazywanych taśmami grodzeniowymi czy ostrzegawczymi. Znakomicie sprawdzają się one w każdej sytuacji, która wymaga oddzielenia jednego sektora od drugiego, chociażby podczas eventów. Takie taśmy z nadrukiem są również podstawowym materiałem wykorzystywanym w szeroko pojętej logistyce czy działalności produkcyjnej.

Jakość jest zawsze na pierwszym miejscu

Jako renomowany producent taśm z nadrukiem nie pozwalamy sobie na eksperymentowanie z jakością naszych wyrobów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które gwarantują, że nadruk na taśmie będzie nie tylko efektowny i w 100% zgodny z projektem, ale także bardzo trwały. Aby dodatkowo zabezpieczyć nadrukowane elementy graficzne przed uszkodzeniem mechanicznym, ścieraniem czy blaknięciem, pokrywamy taśmę warstwą lakieru. Tak przygotowany produkt przetrwa nawet brutalne traktowanie. Nie musisz się więc już martwić, że Twoja przesyłka po dotarciu do klienta będzie prezentować się nieestetycznie.

 

Korzystając z naszej oferty możesz popuścić wodze fantazji i zażyczyć sobie nadrukowania na taśmie praktycznie dowolnego wzoru, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu. Wykonujemy nadruki do 3 kolorów, co pozwala bez większego problemu odwzorować np. logotyp marki czy inne elementy identyfikujące Twój biznes.

 

Zamawiając taśmy z nadrukiem zawsze upewnij się, że producent ma niezbędne doświadczenie, dysponuje wysokiej klasy sprzętem oraz realizował podobne projekty w przeszłości. Tylko profesjonalnie wykonana i zadrukowana taśma będzie stanowić skuteczne narzędzie promocji i wzmacniania wizerunku Twojej marki. My możemy to zagwarantować.

 

Już teraz sprawdź całą naszą ofertę i listę klientów, dla których pracowaliśmy. Następnie skontaktuj się z nami – nasi specjaliści dokładnie zapoznają się z Twoim zleceniem i zaproponują najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

 

 

producent taśmy z nadrukiem

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.