Szukasz producenta taśm pakowych? Sprawdź, czym warto się kierować

Znalezienie producenta taśm pakowych nie jest szczególnie skomplikowanym zadaniem. Schody zaczynają się dopiero na etapie analizowania poszczególnych ofert. Producenci w naszym kraju stosują bardzo różne podejście do klienta – niektórzy skupiają się wyłącznie na obsłudze zamówień hurtowych, inni natomiast celują w sprzedaż bezpośrednią, nie narzucając klientom wysokich wolumenów. Jeśli od pewnego czasu szukasz producenta taśm pakowych, z którym nawiążesz długofalową współpracę, a jedynym kryterium wyboru nie jest dla Ciebie jak najniższa cena, to z naszego poradnika dowiesz się, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas analizowania oferty danej firmy.

Darmowa dostawa

Nie jest to może najważniejsza kwestia, ale przecież zawsze lepiej jest mieć dostawę zamówionych taśm za darmo, niż musieć za nią płacić, prawda? Gdy wprowadziliśmy bezpłatną wysyłkę taśm (od 108 sztuk) w tasma-z-nadrukiem24.pl, to szybko przekonaliśmy się, że był to znakomity ruch. Liczba zamówień wzrosła, co tylko dowiodło, że polscy przedsiębiorcy bardzo cenią sobie współpracę opartą na jasnych i korzystnych dla siebie zasadach.

Darmowa dostawa jest szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla tych firm, które często zamawiają mniejsze partie taśm pakowych. Przykładowo: właściciel niewielkiego sklepu internetowego zużywa około 100 taśm na kwartał. Biznes prowadzi we własnym mieszkaniu i zwyczajnie nie ma miejsca na przechowywanie większego pakietu taśm. Wygodniej dla niego jest zamawiać je na bieżąco.

Dzięki darmowej dostawie może istotnie ograniczyć koszty funkcjonowania biznesu i pozostać konkurencyjnym – zwłaszcza, że w tasma-z-nadrukiem24.pl oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny. Chyba czas najwyższy, abyś sam się o tym przekonał. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Ciebie.

Możliwość złożenia niewielkiego zamówienia

Tutaj mamy do czynienia z analogiczną sytuacją, jak w przypadku darmowej dostawy. Jeśli nie masz potrzeby zamówienia bardzo dużej liczby taśm, na przykład 500 sztuk, bo wiesz, że nie zużyjesz ich w przewidywalnym okresie, to dużo lepiej będzie dla Ciebie mieć możliwość zakupu mniejszej partii. Jak to wygląda w tasma-z-nadrukiem24.pl?

Jako jeden z nielicznych producentów taśm pakowych realizujemy zamówienia już od 72 sztuk. Możesz więc zlecić nam wyprodukowanie kilkudziesięciu taśm według indywidualnego projektu, niezależnie od tego, na jaki nośnik czy rodzaj kleju się zdecydujesz. Dzięki temu możesz na bieżąco domawiać potrzebne Ci taśmy, oszczędzić miejsce i uniknąć kłopotliwej sytuacji, kiedy to po np. zmianie identyfikacji wizualnej marki w magazynie zostanie Ci kilkadziesiąt niemożliwych do wykorzystania taśm pakowych.

Wykonanie projektu graficznego

Taśma pakowa bez nadruku ma walory wyłącznie funkcjonalne, ale już nie marketingowe. Nie wykorzystasz jej w celu wzmocnienia wizerunku marki czy zwiększenia rozpoznawalności własnego brandu. Nadruk pełni tutaj kluczową rolę, bo to właśnie on przyciąga uwagę klienta i sprawia, że jego pierwszy kontakt z marką jest pozytywny.

Wybierając producenta taśm pakowych zawsze zwróć więc uwagę na to, czy oferuje on usługę zaprojektowania grafiki, która następnie zostanie umieszczona na taśmach. Jest to bardzo ważne w sytuacji, gdy nie dysponujesz własnym projektem i nie masz budżetu, aby zlecić jego wykonanie np. zewnętrznemu studiu graficznemu.

W tasma-z-nadrukiem24.pl nie tylko zapewniamy przygotowanie projektu graficznego, ale też oferujemy tę usługę GRATIS. Wystarczy, że wyślesz nam logo marki, a my zrobimy wizualizację, prześlemy Ci ją, a po akceptacji nadrukujemy na zamówione taśmy. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz już szukać innego wykonawcy projektu. 

Pełen wybór nośników i klejów

Analizując ofertę producenta taśm pakowych koniecznie zwróć uwagę na to, czy zamówisz u niego każdy popularny rodzaj taśmy. Pamiętaj, że poszczególne modele różnią się zarówno nośnikiem (folia, PVC lub papier EKO-KRAFT), jak również rodzajem użytego kleju.

Przykładowo: jeśli prowadzisz sklep internetowy, wysyłasz bardzo ciężkie i cenne przedmioty, to oczywiście zależy Ci na tym, aby paczka dotarła do klienta w nienaruszonym stanie. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie taśma pakowa z klejem typu SOLVENT, który jest bardzo mocny i skutecznie zabezpiecza zawartość paczki przed nieuprawnionym dostępem.

Jeśli natomiast szukasz taśm, które będą używane w warunkach biurowych, to priorytetem powinien być zakup modeli cicho odwijalnych (na nośniku PCV i z klejem solventowym), które znacząco poprawią komfort pracy w pomieszczeniu.

W tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz dowolne taśmy pakowe, a przy okazji skorzystasz z fachowego doradztwa. Po poznaniu Twoich potrzeb i specyfiki biznesu podpowiemy Ci, który rodzaj taśmy będzie najlepszy.

Krótki czas realizacji zamówienia

To również bardzo ważne kryterium wyboru producenta taśm pakowych. Zamawiając je chcesz mieć pewność, że dotrą do Ciebie możliwie jak najszybciej – zwłaszcza, jeśli obecne zapasy są już na wyczerpaniu. W tasma-z-nadrukiem24.pl gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji, do 14 dni roboczych liczonych od momentu zaakceptowania projektu graficznego.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.