Szukasz producenta taśm pakowych z nadrukiem? Wygodniej zamówisz je u nas!

Prognozy dla sektora handlu, zwłaszcza internetowego, są znakomite. To jedna z nielicznych branż, które wychodzą z kryzysu pandemicznego suchą stopą i w najbliższym czasie będą się bardzo dynamicznie rozwijać. Jeśli już jesteś na tym rynku, ale nadal pracujesz nad tym, aby zbudować silną, rozpoznawalną markę sprzedawcy, to nie bagatelizuj nawet drobnych elementów wpływających na postrzeganie brandu przez klientów. Zaliczamy do nich również opakowanie produktu, które powinno być estetyczne i dobrze zabezpieczone na czas transportu. Dobry producent taśm pakowych z nadrukiem dostarczy Ci odpowiednie akcesoria, natomiast musisz wiedzieć, że producenci obsługują tylko klientów zamawiających hurtowe ilości. Jeśli nie masz aż takich potrzeb, to taśmy pakowe z nadrukiem zamówisz wygodnie na naszej stronie.

Małe zamówienie? Żaden problem

Na tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz taśmy pakowe wysokiej jakości, ale jednocześnie bez konieczności zakupu ich dużej liczby. To spora zaleta z punktu widzenia drobniejszych sprzedawców, którzy nie dość, że nie zużywają takich ilości taśmy, jak np. hurtownicy, to jeszcze nie zawsze dysponują zapleczem magazynowym, w którym mogliby przechowywać zapasy.

Jako jeden z nielicznych dostawców taśm pakowych realizujemy zamówienia już od 72 sztuk. W typowym sklepie internetowym czy stacjonarnym detalicznym powinno to w zupełności wystarczyć nawet na kilka miesięcy (oczywiście w zależności od wolumenu sprzedaży). Gdy zauważysz, że taśmy powoli się kończą, to po prostu złożysz nowe zamówienie, a my zrealizujemy je w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

To warto wiedzieć

W tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz taśmy z indywidualnie wykonanym nadrukiem. Nie musisz dysponować własnym projektem graficznym – przygotujemy go dla Ciebie GRATIS. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaakceptowania projektu graficznego.

Chcesz mieć darmową wysyłkę? Wystarczy, że zamówisz jednorazowo co najmniej 108 sztuk taśm. Wtedy za dostawę nie zapłacisz nawet złotówki.

Jak to wygląda w przypadku producentów taśm pakowych z nadrukiem?

Producenci skupiają się na obsłudze klientów dużego kalibru, czyli takich, którzy jednorazowo składają ogromne zamówienia na taśmy pakowe z nadrukiem, liczone nawet w tysiącach sztuk. Są to przede wszystkim sieci odzieżowe, hipermarkety, hurtownie, ale też największe sklepy online. Jeśli nie należysz do tej grupy, to raczej trudno będzie Ci kupić taśmy pakowe z nadrukiem bezpośrednio od producenta.

Jakie taśmy pakowe z nadrukiem zamówisz na tasma-z-nadrukiem.pl?

Oferujemy taśmy najwyższej jakości różniące się rodzajem zastosowanego kleju oraz nośnikiem. Są to istotne kwestie, które w praktyce decydują o zastosowaniu danej taśmy.

Zacznijmy od kleju. W ofercie tasma-z-nadrukiem24.pl znajdziesz taśmy z klejem typu:

Jeśli natomiast chodzi o rodzaj nośnika, czyli materiału, z jakiego została wykona taśma, to do wyboru masz:

Zamów odpowiednie taśmy na tasma-z-nadrukiem24.pl

Choć nie jesteśmy producentem taśm pakowych z nadrukiem, to i tak gwarantujemy Ci dostarczenie ich na indywidualne zamówienie. To my odpowiadamy za wykonanie nadruku, czyli tak naprawdę kluczowego elementu każdej taśmy.

Dzięki nadrukowi zmienia się ona z rzeczy czysto użytkowej w nośnik reklamowy. Najczęściej na powierzchni taśmy nadrukowuje się elementy identyfikujące daną markę, jak:

Dzięki temu już na etapie rozpakowywania przesyłki czy produktu kupionego w sklepie stacjonarnym klient ma bezpośredni kontakt z marką i może ją lepiej zapamiętać. Efektowny nadruk wpływa na estetykę taśmy, a tym samym na postrzeganie marki przez klienta, który nabiera do niej zaufania, widzi ją, jako profesjonalną i zwracającą uwagę na szczegóły.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.