Tasiemki / wstęgi z nadrukiem

Minimalna ilość 50m
Dostępne szerokości 10/15/20/25/30/35/40/45/50 mm
Rodzaj druk na wstążkach satynowych, atłasowych lub rypsowych
Ilość kolorów full kolor

Tasiemki/wstęgi z nadrukiem – piękne zwieńczenie opakowania

Pakowanie produktów nie ogranicza się wyłącznie do korzystania z klasycznych taśm samoprzylepnych. W wielu biznesach, w których ogromne znaczenie ma wizerunek i estetyka opakowania, doskonale sprawdzają się tasiemki i wstęgi z nadrukiem, które zamówisz w naszej firmie. Jest to bardzo dobry, a jednocześnie prosty i niedrogi sposób na to, aby podnieść prestiż produktu, jak również zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dowiedz się więcej.

W jakich sytuacjach sprawdzają się tasiemki i wstęgi z nadrukiem?

Najbardziej typowym zastosowaniem takich elementów jest pakowanie produktu na prezent. Posłużmy się tutaj konkretnym przykładem. Załóżmy, że prowadzisz sklep internetowy z bielizną damską. Twoimi klientami są głównie mężczyźni, którzy zamawiają produkty dla swoich partnerek – na przykład z okazji rocznicy, urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy Walentynek. Sama bielizna jest już oczywiście dostatecznie ekskluzywnym i pożądanym prezentem, natomiast równie istotny jest wygląd opakowania. Większość panów nie ma głowy do tego, aby „bawić się” w pakowanie prezentu we własnym zakresie, dlatego chętnie zamówią u Ciebie dodatkową usługę, czyli zapakowanie kupionej bielizny. I tutaj znakomicie sprawdzą się właśnie tasiemki/wstęgi z nadrukiem. Można na nich umieścić dowolny nadruk, przy czym w tym konkretnym przykładzie szczególnie dobrym pomysłem będzie dodanie jakiejś miłosnej sentencji. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby nadrukować na tasiemce/wstędze logo sklepu internetowego, tym samym zwiększając jego rozpoznawalność. Obdarowana kobieta, która będzie zadowolona z jakości produktu, z dużym prawdopodobieństwem w przyszłości sama zrobi w tym sklepie zakupy. Widać zatem wyraźnie, że tasiemki/wstęgi z nadrukiem pełnią dwojaką funkcję:

 1. Praktyczną – czyli umożliwiają estetyczne zapakowanie produktu, na przykład z wykorzystaniem firmowego kartonika. Mogą też ozdobić torebkę papierową.
 2. Wizerunkową – tasiemka lub wstęga z nadrukiem stanowi bardzo elegancki nośnik elementów identyfikacji wizualnej marki. Można na niej gustownie umieścić logo firmy i przemycić je do świadomości klienta lub obdarowanej przez niego osoby.

Oczywiście zastosowanie tasiemek i wstęg z nadrukiem nie ogranicza się wyłącznie do pakowania na prezent. Można je wykorzystywać na wiele innych sposobów, na przykład do ozdabiania stoiska firmowego podczas targów, dekorowania siedziby firmy czy nawet wzbogacania uniformów pracowników. Podczas konferencji/targów/szkolenia takie tasiemki i wstążki mogą też służyć identyfikacji uczestników wydarzenia.

Zamów tasiemki i wstęgi z nadrukiem w tasma-z-nadrukiem24.pl

Dlaczego warto kupić opisane produkty właśnie u nas? Ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Możesz się o tym przekonać zamawiając niewielką ilość tasiemek/wstęg z nadrukiem – realizujemy zamówienia już od 50 metrów, dlatego niczym nie ryzykujesz, a jesteśmy przekonani, że będziesz chciał nawiązać z nami stałą współpracę. W tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz tasiemki/wstęgi z nadrukiem w wielu wariantach szerokości:

 • 10 mm,
 • 15 mm,
 • 20 mm,
 • 25 mm,
 • 30 mm,
 • 35 mm,
 • 40 mm,
 • 45 mm,
 • 50 mm.

Drukujemy metodą sublimacji na wstążkach satynowych, atłasowych lub rypsowych, co pozwala łatwo dopasować rodzaj materiału do charakteru Twojej marki oraz kreowanego wizerunku. Istotne jest również to, że drukujemy w full kolor, dzięki czemu możesz dostarczyć nam praktycznie dowolny projekt graficzny do umieszczenia na zamówionych nośnikach. Pamiętaj Jeśli nie masz jeszcze projektu graficznego, to wyślij nam swoje logo, a my zupełnie bezpłatnie przygotujemy atrakcyjną wizualizację – dysponujemy własnym, profesjonalnym studiem graficznym. Zamówione tasiemki/wstęgi z nadrukiem dostarczymy Ci w ciągu maksymalnie 25 dni roboczych (liczonych od momentu zaakceptowania projektu). Już teraz skorzystaj z naszego wygodnego kalkulatora, który pozwoli Ci sprawdzić cenę tasiemek/wstęg z nadrukiem lub po prostu skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.