Taśma pakowa z nadrukiem PVC ciche odwijanie na mocnym kleju Solvent

Długość 60m
Szerokość 48mm
Rodzaj kleju
solvent - kauczuk naturalny
Nośnik
gruby i cichy nośnik PVC 
Kolory nadruku: od 1 do3 kolorów ze skali PANTONE

 

Cicha taśma z logo

Jeśli klejenie kartonów, paczek odbywa się w biurze gdzie hałas odwijanej taśmy jest nie wskazany to właśnie nośnik PVC jest rozwiązaniem w tym przypadku. Ten rodzaj taśmy ma zastosowanie wszędzie tam gdzie hałas jest nieporządany. Gruby nośnik PVC i klej SOLVENT tworzą idealny produkt dla bardzo wymagających zadań. Ciche odwijanie, duża siła klejenia to główne zalety taśmy z nadrukiem PVC. Dzięki tej taśmie mają Państwo gwarancję że spód kartonu nie ulegnie rozwarstwieniu podczas długiej drogi jaką paczka musi odbyć aby dotrzeć do klienta. Taśmy pakowe PVC są odporne na wilgoć.

Klej SOLVENT [kauczuk naruralny] to najmocniejszy klej w naszej ofercie. Bardzo duża siła klejenia i odporność na warunki atmosferyczne to główne cechy taśmy z nadrukiem przy produkcji której został użyty klej solventowy. Taśmy tego typu bez problemu można stosować w wysokich jaki i niskich temperaturach.

Pamiętaj, że nie musisz wysyłać do nas zapytania. Szybciej wykonasz sam wycenę na naszym kalkulatorze. Pokaże się ona na ekranie lub zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email jeśli zechcesz go podać. Sprawdz nasz kalkulator Kalkulator taśmy z nadrukiem

 

Taśma pakowa z nadrukiem PVC ciche odwijanie na mocnym kleju Solvent

Materiał PCV (polichlorek winylu) jest trwały i elastyczny, dzięki czemu wykonane na jego podstawie taśmy pakowe z nadrukiem mogą być klejone nawet na bardzo nierównych powierzchniach. Dużą zaletą nośnika jest cicha praca – klejenie i odwijanie nie jest obarczone charakterystycznym dla standardowych taśm dźwiękiem. Nie mniej ważna jest także wytrzymałość mechaniczna, dzięki której taśmy PVC mogą być stosowane nawet do pakowania dużych, ciężkich przesyłek.

Cicha taśma z logo PVC jest odporna na wodę, warunki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV), a także na działanie kwasów, benzyny i olejów mineralnych. Dzięki temu znajduje zastosowanie również w specyficznych branżach. Z jednej strony, jest to nieodzowny element pakowania wszędzie tam, gdzie hałas nie jest mile widziany, z drugiej strony sprawdza się również np. w przedsiębiorstwach chemicznych. Połączenie cichego, grubego i wytrzymałego nośnika z supermocnym klejem sprawia, że taśmy są niezawodne w każdej sytuacji.

Produkujemy taśmy pakowe z nadrukiem PVC na kleju Solvent o długości 60 m i szerokości 48 mm. Możliwość nadruku w trzech kolorach (od 1 do 3 kolorów z palety PANTONE).

 

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.