Taśma ostrzegawcza / grodzeniowa z nadrukiem bez kleju

Wybierz długość do wyceny 500m, 1000m, 2500m, 5000m, 10000m
Szerokość 100mm
Rodzaj
bez kleju
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE, do 3 kolorów

Taśma grodzeniowa

Jesteś sponsorem imprezy sportowej? Na tej taśmie musi być Twoje logo, które kilometrami nie będzie schodziło z oczu setek czy tysięcy potencjalnych klientów.  Taśma ostrzegawcza z nadrukiem tzw. taśma grodzeniowa to idelane rozwiązanie przy oznakowywaniu, zabezpieczeniu miejsc niebezpiecznych np. robót budowlanych; różnego rodzaju imprez plenerowych np. zawodów sportowych; doskonale sprawdza się również jako medium reklamowe. Oferujemy szeroką paletę możliwości nadruków na taśmie grodzeniowej.

Produkujemy taśmy ostrzegawcze, grodzeniowe o długości od 500metrów i o szerokości 100mm. Nadruk na taśmach  wykonujemy na rolkach folii polipropylenowej max. w 2 kolorach.

Technologia produkcji taśm ostrzegawczych, grodzeniowych gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały. Odpowednia szerokość (10cm) zapewnia że taśma nie będzie się skręcać po rozwinięciu przez co nadrukowane logo staje się nie czytelne jak to ma miejsce przy węższych taśmach.

Pamiętaj, że nie musisz wysyłać do nas zapytania. Szybciej wykonasz sam wycenę na naszym kalkulatorze. Pokaże się ona na ekranie lub zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email jeśli zechcesz go podać. Sprawdz nasz kalkulator Kalkulator taśmy z nadrukiem

 

Taśma ostrzegawcza / grodzeniowa z nadrukiem bez kleju

Wykonana z foli propylenowej taśma ostrzegawcza z nadrukiem jest odporna na warunki atmosferyczne, w tym mróz, intensywne opady deszczu i śniegu, a także promienie słoneczne. Jest giętka i elastyczna, a przede wszystkim wytrzymała, co znacznie zmniejsza ryzyko jej zerwania. Nawet w skrajnych warunkach zachowany zostaje pierwotny wygląd taśmy i nadruku reklamowego. W przypadku elementów ostrzegawczych / grodzeniowych trwała kolorystyka jest tak samo ważna, jak mechaniczna wytrzymałość produktu – ostatecznie, głównym zadaniem taśmy jest to, aby była widoczna nawet z daleka.

Taśmy ostrzegawcze montowane są w szybki i łatwy sposób, bez konieczności użycia dodatkowych akcesoriów. Najczęściej przywiązuje się je do drzew, słupów lub innych elementów infrastruktury. Zazwyczaj klienci zamawiają taśmy w żywych, widocznych z daleka kolorach z odznaczającym się napisem lub logo firmy. Nadruk może zawierać od 1 do 3 kolorów z palety PANTONE. Dla wygody zamawiających oferujemy różne długości taśm: od 500 m do 10000 m, w zależności od przeznaczenia i indywidualnych potrzeb.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.