Taśma pakowa – gdzie kupić?

Jeśli prowadzisz biznes w szeroko rozumianym handlu detalicznym, na przykład sklep internetowy, to na pewno nie wyobrażasz sobie tej działalności bez taśmy pakowej. Jest to podstawowy element wyposażenia Twojej firmy. Czy jednak zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że taką zwykłą taśmę z powodzeniem można byłoby wykorzystać do uatrakcyjnienia wizerunku Twojej marki biznesowej? Jeśli ten pomysł dopiero wpadł Ci do głowy, to z naszego poradnika dowiesz się, gdzie kupić taśmę pakową o dużym potencjalne marketingowym. Wyjaśnimy również, dlaczego warto się na taki krok zdecydować.

Jak wykorzystasz taśmę pakową do promocji Twojej marki?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: aby taśma miała potencjał marketingowy, to najpierw trzeba na niej umieścić nadruk. Może to być cokolwiek, co tylko ma związek z Twoją działalnością i atrakcyjnie prezentuje markę przedsiębiorstwa w oczach klienta. Firmy zamawiające u nas taśmy pakowe najczęściej decydują się umieścić na nośnikach logo marki, slogan reklamowy oraz podstawowe dane kontaktowe. W ten sposób zwykła taśma do pakowania czy zabezpieczania przesyłek staje się skutecznym narzędziem reklamy, uatrakcyjniającym i profesjonalizującym wizerunek marki biznesowej. Czy wiesz, że… w www.tasma-z-nadrukiem24.pl projekt graficzny nadruku na taśmę dostaniesz GRATIS? Wystarczy, że wyślesz nam logo marki, a nasze studio projektowe przygotuje efektowną wizualizację. W ten sposób zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych na usłudze grafika. Taśma pakowa z nadrukiem wciąż spełnia swoją podstawową funkcję, czyli np. zabezpiecza wnętrze paczki przed nieuprawnionym dostępem czy wzmacnia opakowanie. Dodatkowo jednak stanowi ona informację dla klienta: ta firma dba o swój wizerunek, jest profesjonalna, chce być zapamiętana. Jeśli produkt spełni oczekiwania klienta, to szanse na to, że ponownie zrobi zakupy w Twoim sklepie internetowym czy stacjonarnym znacząco wzrosną. Zauważ, że wszystkie liczące się firmy oferujące sprzedaż wysyłkową stosują dziś taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem. Pamiętajmy, że taka forma sprzedaży mocno ogranicza potencjał w zakresie zrobienia świetnego wrażenia na kliencie – w końcu nie mamy z nim bezpośredniego kontaktu. Dlatego warto wykorzystywać każdą okazję do tego, aby zaprezentować się mu od jak najlepszej strony. W momencie, gdy klient odbiera przesyłkę i widzi, że jest ona estetycznie zapakowana oraz oznakowana elementami identyfikacji wizualnej danej marki, to natychmiast nabiera do niej zaufania. Ma wrażenie, że ktoś naprawdę przyłożył się do tego, aby zagwarantować mu wysoką satysfakcję zakupową. Takie detale również składają się na proces budowania atrakcyjnej, rozpoznawalnej i chętnie wybieranej przez konsumentów marki.

Dlaczego warto kupić taśmę pakową właśnie u nas?

Na www.tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz wszelkiego typu taśmy pakowe z nadrukiem, w tym cicho odwijalne, z klejem typu HOT-MELT, klejem typu SOLVENT, a także taśmy papierowe. Oferujemy produkty bardzo wysokiej jakości, z których korzystają czołowe marki w naszym kraju. Chcesz nas sprawdzić i przekonać się, czy rzeczywiście gwarantujemy tak dobrą jakość, jak to deklarujemy? Nie ma z tym najmniejszego problemu. Realizujemy zamówienia już od 72 sztuk. To świetna informacja nie tylko dla tych przedsiębiorców, którzy wolą przetestować potencjalnego partnera przed nawiązaniem z nim stałej współpracy, ale także dla tych, którzy nie dysponują powierzchnią pozwalającą magazynować dużą liczbę taśm pakowych lub po prostu zużywają ich stosunkowo niewiele. Pamiętaj, że zamawiając taśmy pakowe z nadrukiem w naszej firmie możesz skorzystać z zupełnie darmowej dostawy – wystarczy zamówić tylko 360 lub więcej taśm (jednorazowo).

Czy są jakieś problemy z dostępnością taśm pakowych?

Na pewno wiesz (i zauważasz to także we własnym biznesie), że w ostatnich miesiącach mamy globalny problem z utrzymaniem łańcuchów dostaw. Na rynku brakuje nawet podstawowych materiałów, co siłą rzeczy opóźnia produkcję. Tym bardziej w tak trudnym czasie warto nawiązać współpracę z partnerem, który gwarantuje swoim klientom krótkie, realne terminy dostaw. W www.tasma-z-nadrukiem24.pl zapewniamy produkcję taśm na zamówienie w ciągu 15-25 dni roboczych. Termin ten jest oczywiście liczony od momentu zatwierdzenia przez Ciebie projektu graficznego, który zostanie nadrukowany na powierzchni taśmy. Tak krótki czas realizacji sprawia, że nie musisz wcale gromadzić dużych zapasów taśm pakowych z nadrukiem – możesz je zamawiać właściwie na bieżąco, co jest szczególnie korzystne z punktu widzenia mniejszych biznesów, które nie chcą blokować sobie gotówki, a przy tym nie mają miejsca do przechowywania taśm. Wiesz już, gdzie kupić taśmę pakową z nadrukiem. Koniecznie skorzystaj z naszego wygodnego kalkulatora online, który pozwoli Ci poznać cenę konkretnej taśmy jeszcze przed złożeniem zamówienia. Jeśli masz dodatkowe pytania, coś jest dla Ciebie niejasne lub chcesz szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.