Taśma pakowa z nadrukiem na mocnym kleju Solvent

Długość 40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
solvent - kauczuk naturalny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: od 1 do 5 kolorów lub tzw. full kolor czyli jakość foto

Taśma pakowa z nadrukiem

Solvent to najmocniejszy klej w naszej ofercie. Nie straszne mu ujemne temperatury jak i zabrudzone czy zakużone powierzchnie kartonów. Bardzo duża siła klejenia i odporność na warunki atmosferyczne to główne cechy taśmy z nadrukiem przy produkcji której został użyty klej kauczuk naturalny. Taśmy tego typu bez problemu można stosować w wysokich jaki i niskich temperaturach np. w chłodniach przy pakowaniu wyrobów mięsnych. Taśmy na kauczuku naturalnym doskonale znoszą wilgoć.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju SOLVENT o długości  40m, 60m, 120m (metrów bieżących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem czy ścieraniem.

Pamiętaj, że nie musisz wysyłać do nas zapytania. Szybciej wykonasz sam wycenę na naszym kalkulatorze. Pokaże się ona na ekranie lub zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email jeśli zechcesz go podać. Sprawdz nasz kalkulator Kalkulator taśmy z nadrukiem

 

Taśma pakowa z nadrukiem na mocnym kleju Solvent

Taśma pakowa z nadrukiem to produkt, którego podstawowym zadaniem jest solidne i trwałe zaklejenie opakowania, zazwyczaj kartonowego. Zastosowanie w produkcji odpornej, nierozdzierającej się folii polipropylenowej i supermocnego kleju Solvent sprawia, że taśmy są niezawodne. Doskonale sprawdzają się podczas transportu paczek oraz ich przechowywania, również w ekstremalnych warunkach.

Klej Solvent to obecnie jeden z najmocniejszych i najtrwalszych produktów dostępnych na rynku, dlatego wyprodukowane z jego zastosowaniem taśmy często określa się mianem „do zadań specjalnych”. Mogą być stosowane zarówno na powierzchniach gładkich, jak i chropowatych, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Taśmy Solvent można używać podczas pakowania ręcznego, świetnie sprawdzają się również do zaklejania automatycznego, bez obaw o przypadkowe zerwanie.

Dodatkowe funkcje produktu związane są z działaniami promocyjnymi firmy. Trwała, estetyczna taśma z logo wskazuje na profesjonalizm i dbałość o detale, pomagając jednocześnie zrobić dobre pierwsze wrażenie na klientach.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.