Taśma z własnym nadrukiem: 5 mocnych argumentów, by w nią zainwestować

Niezależnie od tego, czy masz firmę produkcyjną, handlową, sklep stacjonarny czy działasz w branży e-commerce, to z pewnością masowo korzystasz z różnego rodzaju taśm, przede wszystkim pakowych. Na co dzień nie zwracasz na nie uwagi. Kupujesz te, które są najtańsze, bo zużywasz je w ogromnych ilościach i to zrozumiałe, że szukasz na tym polu pewnych oszczędności. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że taka niepozorna taśma w rzeczywistości ma ogromny wpływ na to, jak widzą Twój biznes klienci? To nie jest nasz wymysł, ale fakt, który potwierdzi każda marka dbająca o swój wizerunek i używająca indywidualnie zaprojektowanych oraz wykonanych taśm. Jeśli nigdy wcześniej nie planowałeś zainwestować w taśmę z własnym nadrukiem, to masz teraz świetną okazję, aby nadrobić zaległości. Zebraliśmy 5 najważniejszych argumentów, które powinny Cię do tego przekonać. Zaczynajmy.

Świetny nośnik reklamy

Taśma z własnym nadrukiem jest idealnym rozwiązaniem dla tych firm, które chcą zyskać skuteczny i efektowny nośnik reklamowy, wspierający główne działania marketingowe na rzecz marki. Taka niepozorna taśma w zupełności wystarczy do tego, aby umieścić na niej logotyp, slogan czy jakąś treść reklamową.

W tak konkurencyjnych czasach każdy sposób na to, aby się wyróżnić jest dobry. Zwłaszcza, że i tak potrzebujesz taśm pakowych do zabezpieczania produktów czy przygotowywania ich do wysyłki. Dlaczego więc z tego nie skorzystać i nie postawić na taśmy z własnym nadrukiem? Nie marnuj ich potencjału i sięgnij po rozwiązanie, które masz na wyciągnięcie ręki.

Taśma z własnym nadrukiem buduje profesjonalny wizerunek marki

Aby to zrozumieć, najlepiej będzie wyobrazić sobie, jak widzi firmę klient, który ma kontakt z jej przesyłką czy po prostu zapakowanym produktem. W tym momencie można od razu zaskarbić sobie jego zaufanie i sprawić, że będzie traktować markę, jako profesjonalną, dbającą o jakość, rozumiejącą potrzeby klientów.

Nie ma w tym żadnej przesady. Podobnie do sprawy podchodzą największe marki na świecie. Takie firmy, jak chociażby IKEA, nie pozwalają sobie na to, aby używać bezimiennych, uniwersalnych taśm pakowych. Zawsze sięgają po takie, na których znajduje się ich logo, bo to buduje zaufanie i sprawia, że klient na każdym etapie współpracy ma bliski kontakt z marką.

Taśma w 100% dopasowana do Twoich potrzeb

Taśma z własnym nadrukiem nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym tylko dla największych firm. Tak naprawdę może sobie na to pozwolić każdy biznes, niezależnie od jego wielkości. Nie musisz mieć ogromnego budżetu na marketing – przynajmniej nie wtedy, gdy zdecydujesz się zamówić takie taśmy w naszej firmie.

Przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do możliwości i realnych oczekiwań także małych przedsiębiorstw. U nas możesz złożyć zamówienie już od 72 sztuk. Dzięki temu, nawet jeśli zużywasz stosunkowo niewielkie ilości taśmy, nie musisz mrozić pieniędzy na wiele miesięcy. Zamawiasz tyle, ile naprawdę potrzebujesz. W dodatku dla zamówień od 108 sztuk oferujemy całkowicie darmową wysyłkę.

Martwisz się, że projekt graficzny tego, co umieścimy na taśmie z własnym nadrukiem, będzie kosztować krocie? W naszej firmie dostaniesz go GRATIS. Wystarczy tylko, że wyślesz nam logo Twojej marki, a my zupełnie za darmo stworzymy efektowną wizualizację do akceptacji.

Możesz również wybrać konkretny rodzaj taśmy pakowej z własnym nadrukiem – na przykład nasz bestseller, czyli taśmę PVC z klejem SOLVENT. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla tych firm, które chcą zadbać o komfort pracy osób zatrudnionych przy pakowaniu produktów. Taka taśma jest bardzo cicha, łatwo się odwija, a jednocześnie wykorzystuje najmocniejszy klej soolventowy, co gwarantuje skuteczne zabezpieczenie produktu np. na czas wysyłki i pełną odporność na wilgoć czy inne niekorzystne warunki środowiskowe.

Niepowtarzalność

Taśma z własnym nadrukiem jest kolejnym sposobem na to, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Na pewno dobrze wiesz, jak trudne jest to zadanie w tych czasach, kiedy właściwie w każdej branży działają setki czy tysiące firm o podobnym profilu. Tutaj liczą się nawet szczegóły, dlatego nie bagatelizuj żadnej okazji do tego, aby zwrócić na siebie uwagę klientów.

Taka taśma, na której znajdzie się logo Twojej marki i efektowny projekt graficzny, będzie elementem jednoznacznie wyróżniającym markę. Nawet taki z pozoru drobiazg może zadecydować o tym, że część klientów zapamięta Twój biznes i skorzysta z jego oferty w przyszłości. 

Pozytywne doświadczenia klienta

Gdy kupujesz jakiś produkt np. online i otrzymujesz byle jak zapakowaną paczkę, która się rozpada i jest sklejona zwykłą szarą taśmą, to raczej trudno będzie Ci pozytywnie myśleć o sprzedawcy. Nie narażaj swojego biznesu na podobny scenariusz. Inwestując w porządne taśmy z własnym nadrukiem gwarantujesz sobie, że odbiorcy Twoich produktów będą mieć wyłącznie pozytywne doświadczenia z pierwszego kontaktu z marką, co jest bezcenne w kontekście każdej strategii wizerunkowej i sprzedażowej.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.