Taśmy pakowe z logo firmy: świetny sposób na promocję w okresie przedświątecznym

Jak Polska długa i szeroka ruszyło wielkie kupowanie prezentów świątecznych dla bliskich. W 2020 roku zostanie pobity (i to znacznie) rekord zakupów dokonywanych w sklepach internetowych. Skok, jaki wykonała branża e-commerce jest imponujący, choć „trochę” pomogła w tym niestety pandemia. Jeśli sam masz sklep internetowy i oferujesz rzeczy, które śmiało mogą być świątecznymi prezentami, to koniecznie wykorzystaj tę okazję do wypromowania swojej marki biznesowej. Sprawdź, jak pomogą Ci w tym taśmy pakowe z logo firmy.

Taśma pakowa profesjonalizuje wygląd paczki

Sam z pewnością też zamawiasz różne rzeczy w Internecie i wielokrotnie w ciągu roku otrzymujesz przesyłki. Czy zwracasz uwagę na to, jak są zapakowane? Już po tym detalu można poznać, czy mamy do czynienia z profesjonalnym sklepem online, czy może z przypadkowym sprzedawcą, z którym nie chcielibyśmy mieć więcej do czynienia.

Czołowe sklepy internetowe przykładają ogromną wagę do wyglądu paczki, ponieważ wiedzą, że ma to duży wpływ na postrzeganie ich marki przez klientów. Dlatego w okresie przedświątecznym sprzedawcy zaczynają stosować nieco inne taśmy pakowe – nawiązujące do tego wyjątkowego czasu. Nie ma w tym oczywiście przypadku.

Taśma pakowa z logo firmy, która zawiera także elementy świąteczne (np. śnieżynki, choinki, kokardki etc.) bardzo pozytywnie nastraja klienta otrzymującego paczkę. Pokazuje mu, że firma dba o swój wizerunek i dostosowuje komunikację do okoliczności. Jest to z pozoru mało istotna kwestia, ale właśnie takie gesty powodują, że konsumenci lepiej zapamiętują markę biznesową – w tym przypadku sklepu internetowego.

Śmiało możesz skopiować ten pomysł w swoim biznesie i także do pakowania paczek używać taśm ze świątecznymi motywami. Co prawda nie przyniesie to bezpośredniego efektu sprzedażowego (czyli nie wpłynie na obecne decyzje zakupowe klientów), ale docelowo taka prosta i niedroga kampania z pewnością zaprocentuje wzrostem rozpoznawalności marki sklepu oraz uatrakcyjnieniem jej wizerunku w oczach klientów.

Zaoferuj pakowanie na prezent

Sprzedawcy internetowi, a już szczególnie duże marki e-commerce, standardowo w okresie przedświątecznym uruchamiają usługę pakowania prezentów. Cieszy się ona ogromną popularnością wśród klientów, czemu trudno się dziwić. W końcu kupujemy online, żeby zaoszczędzić czas – mało komu chce się później „męczyć” z pakowaniem upominków. Lepiej będzie powierzyć to pracownikom sklepu.

W ten sposób możesz bardzo łatwo zwiększyć przychody w okresie przedświątecznym. Przykładowo: oferujesz pakowanie przedmiotów kupionych w Twoim sklepie na prezent w symbolicznej cenie 9,90 zł. Dla klienta to niewiele, a Ty także nie poniesiesz z tego tytułu wielkiego kosztu. Jednocześnie dasz Twoim klientom dodatkowy powód, dla którego powinni zrobić przedświąteczne zakupy właśnie u Ciebie.

Taśmy pakowe z logo firmy i motywem świątecznym doskonale nadają się do tego, aby użyć ich do pakowania zakupionych przedmiotów na prezent. Nie dość, że są bardzo estetyczne, to jeszcze można je wykorzystać, jako nośnik elementów identyfikacji sklepu. Wystarczy tylko subtelnie przemycić czy to logotyp, czy kolorystykę marki. W ten oto sposób zwiększysz zasięg promocji sklepu, ponieważ dowiedzą się o nim nie tylko Twoi klienci, ale też obdarowane przez nie osoby.

Jaki rodzaj taśmy pakowej wybrać?

Naszym zdaniem w kontekst świąteczny najlepiej wpisują się taśmy wykonane z papieru EKO-KRAFT. Nie dość, że są ekologiczne (a wiele marek chce być dziś kojarzonych z dbaniem o środowisko naturalne), to jeszcze prezentują się bardzo efektownie i świetnie korespondują z opakowaniem prezentowym. 

Pamiętaj przy tym, że najważniejszy jest projekt. Zamawiając taśmy pakowe z logo firmy w tasma-z-nadrukiem24.pl zawsze dostajesz go gratis, a więc już na wstępie zyskujesz co najmniej kilkaset złotych na usłudze grafika, no i jeszcze oszczędzasz mnóstwo czasu. Zadbamy o to, aby motyw graficzny na taśmie nawiązywał do świąt, a przy tym efektownie prezentował Twoją markę.

Rada

Pomyśl też, czy nie warto umieścić na taśmie pakowej jakiegoś sloganu nawiązującego do świąt. To spowoduje wzrost sympatii do Twojej marki w oczach klienta.

Dlaczego warto zamówić taśmy pakowe w naszej firmie (i to nie tylko przed świętami)?

W tasma-z-nadrukiem24.pl dobrze wiemy, że liczą się dla Ciebie dwie najważniejsze kwestie:

  1. Wysoka jakość wykonania taśmy.
  2. Krótki czas realizacji.

O pierwsze możesz być spokojny – korzystamy z najwyższej jakości zaplecza technologicznego, które gwarantuje wykonanie taśm spełniających nawet bardzo wygórowane oczekiwania. Dodatkowo, jako jeden z nielicznych producentów taśm pakowych w Polsce, realizujemy zamówienia już od zaledwie 72 sztuk. Jeśli jednorazowo zamówisz co najmniej 108 sztuk taśm, to przesyłkę dostaniesz od nas gratis.

Gwarantujemy również bardzo krótkie terminy realizacji – zamówione taśmy będą gotowe w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu zaakceptowania projektu graficznego.

 

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.