Taśmy z nadrukiem firmowym: jak te niepozorne elementy wspierają wizerunek marki biznesowej?

Wizerunek to słowo-klucz we współczesnych działaniach marketingowych. Każda firma, która chce zbudować silną pozycję na rynku musi przekonać klientów, że jest godna zaufania, rzetelna, a przede wszystkim idealnie wpisuje się w ich oczekiwania jakościowe. Ten efekt można osiągnąć wyłącznie poprzez stałe uatrakcyjnianie wizerunku biznesu, do czego wykorzystujemy różne elementy – w tym te najdrobniejsze, jak taśmy z nadrukiem firmowym. Jeśli do tej pory nie używałeś ich w swoim sklepie internetowym, stacjonarnym, czy do pakowania produktów wysyłanych do hurtowni, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Przekonaj się, dlaczego warto.

Podniesienie prestiżu marki

Taśmy z firmowym nadrukiem, choć coraz częściej stosowane przez sprzedawców, nadal nie są czymś powszechnym. Wynika to z faktu, iż nie wszystkie firmy rozumieją, jak ważne jest kreowanie atrakcyjnego wizerunku marki. Wychodzą z założenia, że klient kupuje tam, gdzie taniej, a to oczywiście nie jest do końca prawda. Budowanie długofalowych relacji z konsumentami wymaga inwestycji, natomiast zawsze się opłaca. Marka, która jest postrzegana przez pryzmat profesjonalizmu i wysokiej jakości, będzie sprzedawać nie tylko więcej, ale też z wyższą marżą. Taśma z nadrukiem firmowym, która zabezpiecza i zdobi np. paczkę wysłaną ze sklepu internetowego, stanowi dla klienta jasny sygnał: ta marka dba o swój wizerunek. Jest to swoista deklaracja utrzymania wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych produktów, czyli tego, czego oczekują dziś konsumenci.

Funkcja informacyjna

Taśmy z nadrukiem firmowym nie tylko profesjonalizują wizerunek marki sprzedawcy, ale także ułatwiają klientom jej zapamiętanie. Często jest przecież tak, że zamawiając coś np. na Allegro nie mamy świadomości, w jakim sklepie tak naprawdę zrobiliśmy zakupy. Jeśli sklep zastosuje własną taśmę, to kupujący od razu dowie się, z kim ma do czynienia i z dużym prawdopodobieństwem będzie już zawsze pozytywnie kojarzyć markę – a to może wpłynąć na jego przyszłe decyzje zakupowe.

Nie zapominajmy o funkcji zabezpieczającej

Względy wizerunkowe czy szerzej marketingowe są oczywiście ważne, a wręcz kluczowe, natomiast cały czas musimy pamiętać o tym, że taśmy pakowe są przeznaczone do zabezpieczania zawartości paczki, przewożonych przedmiotów oraz ograniczania ryzyka dostępu do przesyłki przez nieuprawnioną osobę. Dlatego priorytetem dla przedsiębiorcy zamawiającego taśmy powinna być ich jakość. Przypomnijmy, że taśmy z nadrukiem firmowym są dostępne w kilku wariantach, różniąc się przede wszystkim rodzajem zastosowanego kleju. Mamy więc tutaj:

Dodatkowo trzeba wspomnieć o kwestii nośnika, ponieważ jest to kolejny szczegół odróżniający taśmy z firmowym nadrukiem stosowane w biznesie. Do wyboru mamy:

Gdzie zamówisz taśmy z nadrukiem firmowym?

Taśmy spełniające najbardziej rygorystyczne kryteria jakościowe są dostępne w naszej ofercie. W tasma-z-nadrukiem24.pl zamówisz produkty idealnie sprawdzające się w różnego rodzaju działalnościach, od sklepów stacjonarnych i internetowych, aż po sprzedaż hurtową. Co ważne, umożliwiamy zamówienie już od 72 sztuk taśm – dzięki temu nie musisz robić dużych zapasów, a jednocześnie możesz sprawdzić naszą jakość i przekonać się, że warto mieć w nas stałego partnera dostarczającego taśmy pakowe. Pamiętaj, że zamawiając taśmy z nadrukiem firmowym w tasma-z-nadrukiem24.pl zyskujesz kilka ważnych korzyści, w tym:

Taśma z nadrukiem firmowym jest dziś praktycznie niezbędnym elementem wspierającym działania marketingowe firm, które oferują bezpośrednią sprzedaż swoich produktów. Zadbaj o to, aby pierwszy kontakt klienta z Twoją marką był bardzo udany!

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.