Ekologiczne taśmy papierowe z nadrukiem – przyszłość techniki pakowania przemysłowego

 

Papierowa taśma ekologiczna to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań pakowych. Taśmy eko są coraz bardziej popularne, a ich użycie pozytywnie oddziałuje na opinie klientów. Co więcej, są w pełni wytrzymałe i również można nanieść na nie dowolny nadruk! Sprawdź, jakie argumenty stoją za wyborem samoprzylepnych taśm papierowych.

 

Na tle innych wariantów ekologiczna taśma klejąca do pakowania wyróżnia się tym, że została stworzona z nośnika papierowego. Przyczepność zapewniana jest przez specjalny klej na bazie wody, kauczuk syntetyczny lub kauczuk naturalny – Solvent. W przeciwieństwie do spoiw typu hotmelt, zawierających kopolimery etylenu, poliuretany lub poliolefiny, taśmy eko są bardzo odporne na niskie temperatury, a po użyciu pozostają całkowicie przyjazne środowisku naturalnemu. Jedną z ciekawych odmian są taśmy bawełniane. Wszystkie prezentowane materiały dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i z powodzeniem posłużą także do zabezpieczenia cięższych paczek.

 

Czemu warto wybrać taśmy klejące eko do pakowania?

 

Wzrost świadomości konsumentów sprawia, że coraz bardziej popularne są rozwiązania opracowane po to, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko. Tendencja ta zauważalna jest także wśród producentów taśm klejących do pakowania.

Szukając niezastąpionego materiału do bezpiecznego i wytrzymałego oklejenia opakowań, warto wybrać najwyższej jakości taśmy papierowe. Za wyborem przemawia nie tylko ekologiczność tych produktów, ale także całkowite bezpieczeństwo. Powierzchnia klejąca została wykonana z papieru i kleju, którego skład opiera się na wodzie lub kauczuku. Do wytworzenia nie użyto żadnych rozpuszczalników. Do pozostałych, niemniej ważnych zalet naszych eko-taśm z papieru zaliczyć należy następujące cechy:

 

 

To jednak nie wszystko – materiały do pakowania, które kupisz w sklepie taśmy-z-nadrukiem24.pl, zapewnią najwyższy poziom komfortu. Przy zastosowaniach przemysłowych to istotna wartość dla pracowników, dbających o oklejenie pakunków. Ekologiczne taśmy cichego odwijania zapewniają praktycznie bezgłośny proces odwijania materiału z wygodnej rolki. Charakterystyczny dźwięk dla pracy przy niektórych innych rodzajach taśm został wyeliminowany. To także zaleta, którą docenią klienci, otrzymując elegancką, wręcz dekoracyjnie zapieczętowaną paczkę, którą bezgłośnie i w łatwy sposób odpakują.

 

Samoprzylepne taśmy ekologiczne z nadrukiem – najlepszy sposób na lepszy wizerunek firmy

 

Zastosowanie klejących taśm papierowych jest bardzo szerokie. Eko-techniki tworzenia taśm pakowych odpowiadają zarówno na praktyczne zapotrzebowanie klientów, jak i potrzeby dotyczące identyfikacji przedsiębiorstwa i jego wizerunku.

Dokonując zakupu taśm pakowych z papieru, firmy mają pewność, że zabezpieczone tak paczki mogą być składowane w różnych miejscach. Prezentowane materiały idealnie nadadzą się do specjalistycznych zastosowań przemysłowych, np. do przechowywania opakowań w  magazynach-chłodniach. Co więcej, wytrzymałość taśmy eko wzrasta wraz z upływem czasu, przez co wytrzymałość spojenia będzie zawsze bardzo trwała!

W 100% ekologiczna taśma podlega całkowitemu recyklingowi. Wysyłając klientom w ten sposób zabezpieczone paczki, zyskuje się lepsze postrzeganie i opinie klientów. Taśma ekologiczna samoprzylepna tak samo, jak inne rodzaje, może być wyposażona w nadruk. Logo firmy lub inna grafika będzie idealnym rozwiązaniem, które zareklamuje przedsiębiorstwo i wzmocni rozpoznawalność marki. Dzięki zastosowaniu taśm ekologicznych z nadrukiem firma będzie postrzegana jako przyjazna środowisku, otwarta na problemy społeczne i preferencje swoich klientów. Już teraz sprawdź ofertę wiodącego producenta taśm pakowych – taśmy-z-nadrukiem24.pl. Gwarantujemy najlepszą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach!

taśma eko

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 14 DNI

Do 14 dni roboczych
od momentu
akceptacji projektu.

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 108 szt.