Producent taśmy z nadrukiem – zalety bezpośredniej współpracy

Taśma z nadrukiem to marka rodzinnej firmy produkcyjnej. Oznacza to, że zamawiając nasze produkty, nie korzystasz z usług pośrednich, to my realizujemy i nadzorujemy każde zamówienie. Zapewniamy indywidualne podejście, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny. Jako producent taśm z nadrukiem możemy błyskawicznie rozpocząć proces realizacji zamówionych produktów. Dysponujemy nowoczesnymi i szybkimi maszynami produkcyjnymi, a nasze stany magazynowe wypełnione są niezbędnymi materiałami, takimi jak mocne kleje, wytrzymałe folie i ekologiczny papier.

Producent taśma pakowa z nadrukiem

Składając zamówienia bezpośrednio u producenta, klient nie jest obarczony dodatkowymi opłatami związanymi z prowizją dla pośredników. Oferowana przez nas taśma pakowa z nadrukiem wytwarzana jest z trwałych materiałów, przy pomocy niezawodnej technologii. Osobiście nadzorujemy proces realizacji każdego zamówienia, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość, zachowując konkurencyjny cennik.

Producent taśm z nadrukiem

Szybka realizacja zamówień

Jako producent taśm z nadrukiem stawiamy na wysoką jakość obsługi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, służymy kompetentną poradą na etapie składania zamówienia – zależy nam, aby każda taśma z nadrukiem sprostała oczekiwaniom klientów. Wiemy również, jak cenny jest czas, dlatego szybkość przekazania gotowych produktów jest dla nas priorytetem. W przypadku jakichkolwiek, ewentualnych uwag do zamówienia odpowiadamy w trybie ekspresowym.

Producent taśmy z logo

Wygodny proces składania zamówień

Przygotowaliśmy kilka wariantów zamówień. Każdy może samodzielnie sprawdzić, ile kosztuje taśma z logo, korzystając z przygotowanego kalkulatora cen. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy chęci zadania dodatkowych pytań można skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez telefon i e-mail. Osobiście nadzorujemy nie tylko produkcję taśm, ale także cały proces obsługi, od momentu złożenia zamówienia, aż do satysfakcjonującej realizacji. Dzięki temu mamy wiedzę na temat potrzeb naszych klientów i jesteśmy w stanie je zaspokoić.

 

sprawdź nas!
skontaktuj się z nami; doradzimy, wycenimy, pomożemy

 

taśmy z nadrukiem

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.