Taśma do pakowania z nadrukiem. Masz 5 powodów, by zamówić ją u nas!

Prowadzisz biznes w branży handlowej, e-commerce, sprzedajesz na Allegro, jesteś producentem lub dystrybutorem? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważnym, choć często niedocenianym elementem Twojej działalności są różnego rodzaju taśmy. To dzięki nim możesz solidnie zabezpieczyć przesyłkę, zamknąć produkt w kartonie, a przy okazji wzmocnić wizerunek Twojej marki – wystarczy, że na taśmie znajdą się takie elementy, jak logo i nazwa (ma to świetny wpływ na odbiór marki przez klienta). Taśma do pakowania z nadrukiem stanowi dziś jeden z ważniejszych nośników identyfikacji wizualnej brandu. Pozwala podkreślić profesjonalizm i atrakcyjność marki, co ma szalenie duże znaczenie w przypadku sprzedaży B2B oraz B2C. Na polskim rynku działa wielu producentów taśm pakowych z nadrukiem, ale nieprzypadkowo trafiłeś właśnie na naszą stronę internetową. Sprawdź zatem tych 5 argumentów, które przekonają Cię do tego, by zamówić taśmy właśnie u nas.

Bardzo wysoka jakość taśmy i nadruku

Jako bezpośredni producent taśm do pakowania z nadrukiem mamy całkowity wpływ na jakość naszych wyrobów. Odpowiadamy za każdy etap produkcji, dlatego możemy złożyć Ci wiarygodną deklarację zarówno oczekiwanej trwałości, jak również estetyki i czytelności nadruku. Zwracamy na to uwagę, ponieważ na polskim rynku nie brakuje dystrybutorów taśm niewiadomego pochodzenia, którzy zajmują się jedynie nadrukowywaniem elementów graficznych.

Udowadniamy przy tym, że wysoka jakość wcale nie musi oznaczać równie wysokiej ceny. Zawsze dajemy Ci do wyboru dwa konkurencyjne cenowo rozwiązania, abyś miał możliwość zoptymalizowania kosztów Twojej działalności. Zamówisz u nas:

Pamiętaj

Dzięki kalkulatorowi na naszej stronie internetowej możesz błyskawicznie wycenić koszt produkcji taśm pakowych z nadrukiem dla Twojej firmy. Wystarczy, że podasz interesujące Cię parametry, a w odpowiedzi dostaniesz od nas rzetelną i bardzo atrakcyjną wycenę.

Krótki czas realizacji

Doskonale wiemy, że w biznesie liczy się szybka reakcja, a Ty nie chcesz w nieskończoność czekać na zamówione taśmy do pakowania z nadrukiem. Dlatego deklarujemy: Twoje zamówienie będzie gotowe już po maksymalnie 14 dniach roboczych od zatwierdzenia projektu graficznego.

Projekt graficzny GRATIS

Taśma pakowa bez nadruku jest… zwykłą taśmą pakową. Jeśli jednak umieścimy na niej np. nazwę Twojej marki i jej elementy graficzne, stanie się skutecznym narzędziem wizerunkowym, świetnie wpisującym się w strategię promocji marki. Najpierw jednak musimy przygotować odpowiedni, atrakcyjny i czytelny projekt, co powinieneś powierzyć właśnie nam. Dlaczego? Z dwóch powodów:

  1. Dysponujemy profesjonalnym zespołem grafików oraz wysokiej klasy zapleczem hardware i software, co pozwala nam szybko tworzyć znakomite projekty dla naszych klientów.
  2. Projekt graficzny do umieszczenia na taśmie pakowej zawsze dostajesz od nas zupełnie za darmo. Oszczędzasz więc co najmniej kilkaset złotych. Brzmi przyjemnie, prawda?

Darmowa dostawa, realizacja małych zamówień

Zamówione taśmy do pakowania z nadrukiem dostarczymy Ci zupełnie za darmo pod wskazany adres – wystarczy, że złożysz zamówienie na co najmniej 108 sztuk. Mało tego: możesz od nas otrzymać bezpłatne próbki taśm, dzięki czemu sam się przekonasz, jak duże znaczenie ma dla nas jakość i utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku realizujemy też detaliczne zamówienia na taśmy pakowe z nadrukiem. Możesz złożyć zamówienie już od zaledwie 72 sztuk. Niczym więc nie ryzykujesz, nie mrozisz gotówki i zamawiasz taśmy wtedy, gdy są Ci faktycznie potrzebne, unikając tym samym problemu przechowywania ich w firmie.

Produkujemy nie tylko taśmy do pakowania z nadrukiem

Niezależnie od tego, jakiej taśmy potrzebujesz dla Twojego biznesu, my ją dla Ciebie wyprodukujemy. W stałej ofercie posiadamy zarówno taśmy do pakowania z nadrukiem (w tym super praktyczne, bezszelestne taśmy pakowe), jak i taśmy ostrzegawcze z własnym nadrukiem, ekologiczne taśmy papierowe z nadrukiem czy wciąż cieszące się ogromną popularnością taśmy bawełniane z logo – na przykład na uroczystość przecięcia wstęgi czy do ozdobienia firmy, lokalu na imprezę firmową itp.

Przekonany? W takim razie już teraz skontaktuj się z nami i zleć nam produkcję taśm do pakowania z nadrukiem dla Twojej firmy.

 

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.