Taśma pakowa z nadrukiem na kleju Solvent

Wybierz długość do wyceny  40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
solvent - kauczuk naturalny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE, do 3 kolorów

 

Solvent to najmocniejszy klej w naszej ofercie. Nie straszne mu ujemne temperatury jak i zabrudzone czy zakużone powierzchnie kartonów. Bardzo duża siła klejenia i odporność na warunki atmosferyczne to główne cechy taśmy z nadrukiem przy produkcji której został użyty klej kauczuk naturalny. Taśmy tego typu bez problemu można stosować w wysokich jaki i niskich temperaturach np. w chłodniach przy pakowaniu wyrobów mięsnych. Taśmy na kauczuku naturalnym doskonale znoszą wilgoć.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju SOLVENT o długości  40m, 60m, 120m (metrów bieżących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem czy ścieraniem.

UWAGA!!! Taśma na tym nośniku i kleju HOT MELT nie zapewnia cichego odwijania. W celu wyeliminowania hałasu przy odwijaniu taśmy z nadrukiem zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAŚMY PVC Z NADRUKIEM.

zapraszamy do kontaktu

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15 DNI

do 15 dni roboczych
od momentu
akceptacji projektu.

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.