Taśma pakowa z nadrukiem na kleju Solvent

Wybierz długość do wyceny  40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
solvent - kauczuk naturalny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE, do 3 kolorów

 

Solvent to najmocniejszy klej w naszej ofercie. Nie straszne mu ujemne temperatury jak i zabrudzone czy zakużone powierzchnie kartonów. Bardzo duża siła klejenia i odporność na warunki atmosferyczne to główne cechy taśmy z nadrukiem przy produkcji której został użyty klej kauczuk naturalny. Taśmy tego typu bez problemu można stosować w wysokich jaki i niskich temperaturach np. w chłodniach przy pakowaniu wyrobów mięsnych. Taśmy na kauczuku naturalnym doskonale znoszą wilgoć.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju SOLVENT o długości  40m, 60m, 120m (metrów bieżących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem czy ścieraniem.

UWAGA!!! Taśma na tym nośniku i kleju HOT MELT nie zapewnia cichego odwijania. W celu wyeliminowania hałasu przy odwijaniu taśmy z nadrukiem zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAŚMY PVC Z NADRUKIEM.

zapraszamy do kontaktu

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.