Taśma pakowa z nadrukiem papierowa EKO KRAFT na kleju Solvent

 

 

 

Długość 40m
Szerokość 48mm
Rodzaj kleju
solvent - mocny kauczuk naturalny
Nośnik
papier EKO KRAFT
Kolory nadruku: od 1 do 5 kolorów

Taśma pakowa papierowa EKO KRAFT

Taśma pakowa papierowa EKO KRAFT z nadrukiem posiada mocny klej - SOLVENT czyli kauczuk naturalny. Nośnik papierowy jest lekko krepowany dzięki czemu bardzo dobrze przykleja się do kartonów. Taśma EKO KRAFT to produkt który ulega degradacji o wiele szybciej niż standardowa taśma na nośniku foliowym. 

Pamiętaj, że nie musisz wysyłać do nas zapytania. Szybciej wykonasz sam wycenę na naszym kalkulatorze. Pokaże się ona na ekranie lub zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email jeśli zechcesz go podać. Sprawdz nasz kalkulator Kalkulator taśmy z nadrukiem

 

Taśma pakowa z nadrukiem papierowa EKO KRAFT na kleju Solvent

Ekologiczna, wytrzymała taśma papierowa z nadrukiem EKO KRAFT to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym dobro naszej planety nie jest obojętne. Jest to produkt zamawiany najczęściej przez firmy z misją ekologiczną, które jednocześnie nie chcą rezygnować z marketingu drukowanego. Coraz większe grono konsumentów zwraca uwagę na pro-środowiskowe zachowania swoich ulubionych marek, doceniając dbałość o detale, również te dotyczące opakowań.

Taśma EKO KRAFT została wyposażona w najmocniejszy klej Solvent, który zachowuje swoje właściwości nawet w skrajnych temperaturach. Charakteryzuje się najwyższym poziomem przyczepności, zarówno na powierzchniach gładkich, jak i chropowatych. Dzięki właściwościom kleju nie ma obawy o przypadkowe oderwanie taśmy podczas pakowania lub transportowania kartonowych przesyłek.

Produkujemy papierowe taśmy pakowe z nadrukiem o długości 40 m i szerokości 48 mm. Logo, napisy lub inne zlecone projekty są drukowane w kolorze (możliwość druku od 1 do 5 kolorów).

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.