Taśma PVC z nadrukiem: warto zainwestować w lepszy komfort pracy

Każdy, kto na co dzień pracuje przy obsłudze magazynu, prowadzi własny sklep internetowy czy po prostu odpowiada za pakowanie przesyłek dla klientów, doskonale wie, jak uciążliwe potrafi być wielogodzinne odwijanie i przyklejanie tradycyjnych taśm pakowych. Problemem okazuje się być oczywiście towarzyszący temu hałas. Mogłoby się wydawać, że to przecież nic takiego, że da się to wytrzymać. Pewnie, że się da – ale po np. 8 godzinach ten dźwięk jest już na tyle irytujący i męczący, że trudno sobie wyobrazić dalszą pracę w podobnych warunkach. Na szczęście istnieje bardzo proste rozwiązanie tego problemu. To taśma PCV z nadrukiem, którą szczególnie rekomendujemy firmom handlowym, wysyłkowym oraz e-sklepom. Na czym to polega? Dlaczego warto zainwestować w taśmę PCV z nadrukiem?

Cisza i spokój

To najważniejszy argument przemawiający za zakupem zapasu taśm PVC z nadrukiem. Stosuje się je zawsze wtedy, gdy priorytetem jest utrzymanie względnej ciszy np. w magazynie czy innym pomieszczeniu przeznaczonym do pakowania produktów. Co ciekawe, w taśmy PVC z nadrukiem inwestują również te firmy, które pakują różne przedmioty przy klientach – pozwala to uniknąć irytującego hałasu i zadbać o lepsze doświadczenia kupującego z wizyty w sklepie. Takie taśmy doskonale sprawdzają się również w biurze.

Jak to właściwie działa? Nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy. Nośnik PVC eliminuje hałaśliwy efekt odrywania warstwy taśmy pokrytej klejem. Zamiast tego taśma cicho się odwija, zapewniając dużo wyższy komfort pracy.

Jeśli obawiasz się, że ceną za ciszę są dużo gorsze właściwości klejące, to uspokajamy. Taśma PVC z nadrukiem w niczym nie ustępuje klasycznej taśmie, a wręcz ją dystansuje pod względem siły klejenia. To zasługa kleju SOLVENT, którego standardowo używamy w naszej firmie do produkcji taśm PVC dla najbardziej wymagających klientów.

Charakterystyka kleju SOLVENT

Klej SOLVENT, nazywany też po prostu klejem solventowym, jest produkowany na bazie naturalnego kauczuku. To zdecydowanie najmocniejszy klej w naszej ofercie, rekomendowany do profesjonalnych zastosowaniach, kiedy to na pierwszym miejscu stawiamy solidność pakowania i maksymalne bezpieczeństwo transportowanych produktów.

Użycie taśmy PVC z nadrukiem z klejem solventowym daje Ci pewność, że dno np. kartonu nie rozwarstwi się pod naciskiem nawet ciężkiego przedmiotu. Dzięki temu możesz zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo przesyłki i uniknąć kłopotliwych oraz szkodzących wizerunkowi firmy reklamacji. Wszyscy dobrze wiemy, że kurierzy niespecjalnie dbają o powierzone im przesyłki, dlatego warto tutaj zainwestować w najlepsze dostępne rozwiązania zabezpieczające – a do tej kategorii zdecydowanie zaliczymy taśmy PVC z nadrukiem i klejem SOLVENT.

Dodatkowym atutem tego kleju, a tym samym taśmy, jest odporność na działanie wilgoci, wysokich i niskich temperatur oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Taśmy możesz zatem użyć do zabezpieczenia całej przesyłki i mieć pewność, że dostarczony produkt nie ulegnie uszkodzeniu.

Taśma PVC z nadrukiem: nie tylko dla komfortu i bezpieczeństwa przesyłki

Poznałeś już praktyczne i użytkowe powody, dla których warto zainwestować w taśmy pakowe PVC z nadrukiem. Nie zapominajmy jednak także o równie istotnych walorach wizerunkowych, czy szerzej – marketingowych.

Kluczem do zrozumienia, jak istotnym narzędziem promocji marki jest taka taśma, jest postawienie się w sytuacji klienta, odbiorcy przesyłki. Załóżmy, że jest to osoba, która dokonała zakupu w sklepie internetowym. Po otrzymaniu paczki od kuriera czy odebraniu jej z paczkomatu następuje pierwszy fizyczny kontakt z marką e-sklepu. Warto zadbać o to, aby było to maksymalnie pozytywne doświadczenie.

Decydują o tym dwie rzeczy:

  1. Jakość zapakowania przesyłki – jeśli na pierwszy rzut oka widać, że ktoś się do tego przyłożył, to sklep od razu zyskuje wizerunkowo.
  2. Wygląd paczki – taśma PVC z nadrukiem pozwala estetycznie i skutecznie przemycić logotyp sklepu czy jego hasło reklamowe, co sprawia bardzo dobre wrażenie i zwiększa szansę na to, że klient zapamięta markę sprzedawcy, a tym samym w przyszłości ponownie dokona zakupu w tym sklepie.

Nie zapominajmy również o tym, że taśma pakowa PVC z nadrukiem jest produktem bardzo wysokiej klasy. Łatwo się odwija, nie niszczy opakowania, co także ma bezpośredni wpływ na pozytywne doświadczenia klienta.

Wiesz już zatem, że taśma PVC z nadrukiem to bezsprzecznie najlepszy wybór dla Twojej firmy. Pora przekonać się o tym osobiście. Zamów taśmę zaprojektowaną i wyprodukowaną indywidualnie dla Ciebie. Realizujemy zlecenia już od zaledwie 72 sztuk, dlatego niczym nie ryzykujesz. Zamów minimum 108 sztuk taśm, a nie zapłacisz nic za przesyłkę. Gratis dostaniesz też projekt grafiki do umieszczenia na taśmie.

ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.