Folia stretch (biała, z nadrukiem)

Minimalna ilość 200kg
Szerokość 500mm
Rodzaj Folia stretch (biała, z nadrukiem)
Nośnik polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE

Folia stretch z nadrukiem – kiedy i do czego Ci się przyda?

Folia stretch jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej firmy działającej w szeroko pojętym sektorze handlu. Korzystają z niej zarówno sprzedawcy stacjonarni, jak i wysyłkowi, a więc hurtownie, sklepy etc. Taka folia jest też standardowo wykorzystywana w magazynach oraz w centrach logistycznych. Czy jednak wiesz, że bardzo dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie wizerunku Twojej marki biznesowej jest zainwestowanie w folię stretch z nadrukiem? Jeśli jeszcze nie przetestowałeś jej w swojej firmie, to czas nadrobić zaległości. Taką folię zamówisz na www.tasma-z-nadrukiem24.pl.

Czym dokładnie jest folia stretch z nadrukiem?

Jak nietrudno się domyślić jest to standardowa folia przeznaczona do zabezpieczania i łączenia różnych produktów, tyle że uzupełniona o odpowiednio dobrany nadruk. Najczęściej na folii umieszcza się podstawowe elementy identyfikacji wizualnej marki, czyli:

  • logo,
  • slogan,
  • sygnet,
  • kolory marki.

Dodatkowo na folii warto nadrukować dane kontaktowe firmy, przynajmniej adres strony internetowej oraz numer telefonu do biura obsługi. Dzięki temu klient, który otrzyma produkt owinięty folią, będzie mógł szybko nawiązać kontakt z dostawcą, gdyby np. zaistniała potrzeba złożenia reklamacji czy dopytania o jakieś szczegóły.

Dlaczego warto zainwestować w folię stretch z nadrukiem?

Odpowiedź jest prosta: taka folia stanowi kolejny nośnik reklamy firmy, z którego na pewno nie powinno się rezygnować. Warto wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję do tego, aby zaprezentować markę klientowi, wzmocnić jej wizerunek i ułatwić mu jej zapamiętanie.

Każda paczka, która zostanie zabezpieczona folią stretch z nadrukiem, od razu zyskuje na atrakcyjności. Prezentuje się bardzo solidnie, co działa na korzyść sprzedawcy i producenta, budząc zaufanie klienta. Ponadto elementy identyfikacji wizualnej marki są doskonale widoczne, dzięki czemu klient z góry wie, kto odpowiada za produkcję lub dostarczenie zamówionego przez niego produktu.

Na pewno wielokrotnie zdarzyło Ci się otrzymać jakąś paczkę, która nie była prawidłowo przygotowana do wysyłki. W efekcie dotarła do Ciebie częściowo uszkodzona, a to „na dzień dobry” spowodowało, że nabrałeś dużego dystansu do marki sprzedawcy (abstrahując od tego, że i tak pewnie jej nie zapamiętałeś, ponieważ na paczce nie znajdowały się żadne elementy identyfikujące dany brand).

Lekceważenie takich detali przez sprzedawców lub producentów wciąż jest nagminne, na czym oczywiście zyskują te marki biznesowe, które rozumieją, że wpływ na ich postrzeganie przez konsumentów mają nawet takie drobiazgi, jak użycie odpowiedniej taśmy pakowej oraz folii stretch z nadrukiem. Ty także możesz zyskać na tym polu sporą przewagę.

Przykłady zastosowania folii stretch z nadrukiem

Taka folia jest bardzo przydatna w branżach handlowych, które bazują na dostarczaniu produktów bezpośrednio do klienta, sprzedawaniu ich stacjonarnie, a w szczególności w formule wysyłkowej. Folia stretch z nadrukiem przyda się między innymi do:

  • zabezpieczania kartonów, w które zapakowane zostały produkty przeznaczone dla klienta,
  • zabezpieczania na czas transportu kopert i innych miękkich opakowań produktów,
  • foliowania produktów sprzedawanych na sztuki w celu połączenia ich w jedną paczkę,
  • znakowania produktów (w celu ich łatwej identyfikacji przez klienta np. w markecie budowlanym, hurtowni),
  • ochrony produktów przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zamów wysokiej jakości folię stretch z nadrukiem

Na www.tasma-z-nadrukiem24.pl wygodnie zamówisz folię, która świetnie sprawdzi się w Twoim biznesie, wspierając jego markę i zwiększając szansę na to, że klient dobrze ją zapamięta. Oferujemy folię stretch białą z dowolnym nadrukiem – do wyboru masz całą paletę kolorów ze skali  PANTONE, dlatego nie ma problemu z np. perfekcyjnym odwzorowaniem logo Twojej firmy.

Folia stretch z nadrukiem, którą zamówisz na naszej stronie, to produkt bardzo wysokiej jakości, charakteryzujący się dużą odpornością na rozrywanie. Uniwersalna szerokość 500mm idealnie nadaje się do pakowania i zabezpieczania przesyłek.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.