Taśma pakowa z nadrukiem na kleju Hot Melt

Wybierz długość do wyceny 40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
hot melt - kauczuk syntetyczny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE, do 3 kolorów

 

Taśma pakowa z nadrukiem wykonana na nośniku polipropylenowym tzw. folii na bazie kleju HOTMELT [kauczuk syntetyczny]. Jest to najczęściej wybierany rodzaj kleju przez naszych klientów, zapewne z uwagi na najlepszy stosunek ceny do jakości, jak również przeznaczenia, są to taśmy najczęściej wykorzystywane do pakowania, klejenia kartonów oraz folii.

Taśma tego rodzaju powinna być magazynowa [używana] w dodatnich temperaturach tj. powyżej 5 Celciusza, dzięki czemu oklejane nią "elementy" nie odkleją się podczas transportu przesyłek w niskich temperaturach.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju HOTMELT o długości 40m, 60m, 120m (metrów bierzących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem, ścieraniem. 

UWAGA!!! Taśma na tym nośniku i kleju HOT MELT nie zapewnia cichego odwijania. W celu wyeliminowania hałasu przy odwijaniu taśmy z nadrukiem zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAŚMY PVC Z NADRUKIEM.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.