Taśma pakowa z nadrukiem na najczęściej wybieranym kleju Hot Melt

Długość 40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
hot-melt - kauczuk syntetyczny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: od 1 do 5 kolorów lub tzw. full kolor czyli jakość foto

 

Taśma pakowa z nadrukiem

Wykonana na nośniku polipropylenowym tzw. folii na bazie kleju HOTMELT [kauczuk syntetyczny]. Jest to najczęściej wybierany rodzaj kleju przez naszych klientów, zapewne z uwagi na najlepszy stosunek ceny do jakości, jak również przeznaczenia, są to taśmy najczęściej wykorzystywane do pakowania, klejenia kartonów oraz folii.

Taśma tego rodzaju powinna być magazynowa [używana] w dodatnich temperaturach tj. powyżej 5 Celsjusza, dzięki czemu oklejane nią "elementy" nie odkleją się podczas transportu przesyłek w niskich temperaturach.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju HOTMELT o długości 40m, 60m, 120m (metrów bierzących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem, ścieraniem. 

Pamiętaj, że nie musisz wysyłać do nas zapytania. Szybciej wykonasz sam wycenę na naszym kalkulatorze. Pokaże się ona na ekranie lub zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email jeśli zechcesz go podać. Sprawdz nasz kalkulator Kalkulator taśmy z nadrukiem

 

Taśma pakowa z nadrukiem na najczęściej wybieranym kleju Hot Melt

Taśma Hot Melt to jedno z najbardziej uniwersalnych i powszechnych w branży pakowej rozwiązań. Wytrzymała folia polipropylenowa i mocny, odporny na wilgoć klej Hot Melt to solidne połączenie, które zapewnia paczkom bezpieczeństwo. Dzięki swoim właściwościom taśma pakowa z nadrukiem może spełniać dodatkową funkcję, jako uszczelniacz opakowań.

Przy zachowaniu odpowiedniej temperatury przechowywania i użytkowania (powyżej 5°C) można ją stosować bez obaw o przypadkowe zerwanie, czy odklejenie. Każde celowe ściągnięcie taśmy jest na kartonie widoczne, co dodatkowo zabezpiecza transportowane lub przechowywane przedmioty. Dzięki dużej sile klejenia taśma z nadrukiem Hot Melt może służyć także do łączenia kilku opakowań w jedną paczkę o średnim ciężarze.

Taśma Hot Melt to odporne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w większości przypadków. Jeżeli jednak planujesz transport lub przechowywanie towarów w ekstremalnych warunkach np. w ujemnych temperaturach, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi produktami w szczególności: Taśma pakowa z nadrukiem na mocnym kleju Solvent.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15-25 DNI

do 15-25 dni roboczych.
Termin zależy od wybranego
nośnika taśmy

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.