Taśma pakowa z nadrukiem na kleju Hot Melt

Wybierz długość do wyceny 40m, 60m, 120m
Szerokość 24mm, 48mm, 72mm, 144mm
Rodzaj kleju
hot melt - kauczuk syntetyczny
Nośnik
polipropylen (folia)
Kolory nadruku: dowolny ze skali PANTONE, do 3 kolorów

 

Taśma pakowa z nadrukiem wykonana na nośniku polipropylenowym tzw. folii na bazie kleju HOTMELT [kauczuk syntetyczny]. Jest to najczęściej wybierany rodzaj kleju przez naszych klientów, zapewne z uwagi na najlepszy stosunek ceny do jakości, jak również przeznaczenia, są to taśmy najczęściej wykorzystywane do pakowania, klejenia kartonów oraz folii.

Taśma tego rodzaju powinna być magazynowa [używana] w dodatnich temperaturach tj. powyżej 5 Celciusza, dzięki czemu oklejane nią "elementy" nie odkleją się podczas transportu przesyłek w niskich temperaturach.

Produkujemy taśmy z nadrukiem na kleju HOTMELT o długości 40m, 60m, 120m (metrów bierzących), szerokości 24mm, 48mm, 72mm, 144mm (milimetrów).

Technologia produkcji gwarantuje że nadruk na taśmie będzie trwały i widoczny, ponadto cały nadruk pokrywany jest dodatkową warstwą lakieru tak aby chronić go przed zniszczeniem, ścieraniem. 

UWAGA!!! Taśma na tym nośniku i kleju HOT MELT nie zapewnia cichego odwijania. W celu wyeliminowania hałasu przy odwijaniu taśmy z nadrukiem zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAŚMY PVC Z NADRUKIEM.

powrót
ZAPYTAJ
O WYCENĘ
więcej

PROJEKT
GRATIS

Wyślij nam logo,
zrobimy wizualizację.
To nic nie kosztuje!

PRODUKCJA
DO 15 DNI

do 15 dni roboczych
od momentu
akceptacji projektu.

NAKŁAD
OD 72 SZTUK

Wyprodukujemy taśmy specjalnie
dla Ciebie już od 72 sztuk.

DOSTAWA
ZA DARMO

Od 360 szt.